Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


11.12.2013

Японія – країна вранішнього сонця

      09 грудня 2013 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського відбулось чергове засідання гуртка «Глобус», членами якого є учні 4-А класу ЗОШ №4.
      Подорож-відкриття «Японія – країна вранішнього сонця», що супроводжувалась слайд-презентацією, познайомила дітей з казковою природою країни, дивовижною японською кухнею, де з рису готують багато страв і відомі на весь світ суші та роли.
      Японська культура вразила членів гуртка своєрідністю та витонченістю. Адже саме тут з’явилась церемонія «ханамі» – милування квітами, унікальна церемонія чаювання, ікебана – мистецтво складання букетів, орігамі – створення фігурок з паперу. До речі, діти почули цікаву легенду про паперового журавлика, який вважається символом любові, віри та надії.
      Під час віртуальної подорожі діти познайомились також з освітою Японії, яка значно відрізняється від нашої системою писемності, дізнались, скільки найуживаніших ієрогліфів має знати кожен японський учень. А відеоролик про роботів, адже Японія є лідером з виробництва різноманітних приладів, показав, як широко японці використовують їх у своєму житті.
      На згадку про подорож до Японії наприкінці заходу дітям запропонували власноруч зробити орігамі і передивитись виставку-подорож «Японія - далека і близька».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов