Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.12.2013

Ні дня без музики

      06 грудня 2013 року мистецька вітальня «Музична академія» відділу естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського в рамках Року дитячої творчості знову гостинно приймала учнів Сумської дитячої музичної школи № 1 з концертом «Ні дня без музики».
      Для користувачів бібліотеки, учнів 4-х класів НВК № 42, пролунали твори видатних українських і зарубіжних композиторів – О. Білаша, Я. Степового, Й.С. Баха, Ф. Шопена, В.А. Моцарта, Ж. Б. Вангаля, М. Колесси.
      Бібліотечні фахівці, в свою чергу, підготували цікаві факти з життя та творчості композиторів; історії про музичні форми та їх назви; вірші-ілюстрації до творів, що виконувалися, та кілька музичних загадок, які були розв’язані уважними слухачами.
      Суттєвим доповненням зустрічі стала книжкова виставка за однойменною назвою «Ні дня без музики», на якій були представлені книги, періодичні видання, музичні альбоми та інші документи відділу, присвячені композиторам, твори яких лунали у концерті.
      Несподіваним і приємним завершенням концерту став виступ одного з юних слухачів, учня 4-А класу НВК № 42, що скористався можливістю продемонструвати присутнім свою майстерність гри на піаніно.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов