Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


06.12.2013

День Збройних сил України

Збройні сили України –
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!      6-ого грудня – молоде, але шановане в нашій державі свято – День Збройних сил України. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. А ще це свято всіх тих, хто носить погони, хто служить в українській армії і готовий захищати міць і кордони рідної землі, свято всіх хлоп’ят, які скоро підростуть, стануть сильними і сміливими і будуть готові захищати свою Батьківщину.
      Саме про це і йшла мова на заходах, які були проведені в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського до Дня Збройних сил України.
      Користувачі бібліотеки, учні 6-А класу ЗОШ №13, стали учасниками лицарського турніру «Ми солдати, ми завзяті, наче соколи крилаті». Зацікавили дітвору розповідь бібліотечних працівників про козацьке військо та його ватажків, військо за часів Київської держави, а також Збройні сили незалежної України. Активне обговорення у дітей викликав відеоряд, що демонстрував козацьку зброю, одяг та військові походи козаків. Підсумки почутого підвела вікторина.
      А найменші користувачі бібліотеки, вихованці ДНЗ № 1 «Ромашка», учні групи продовженого дня та 2-А класу ЗОШ № 12, прослухали інформаційну бесіду «6 грудня – День Збройних сил України», стали активними учасниками ігрового конкурсу на кмітливість, спритність і витримку «Захисникам Вітчизни присвячується». Доповнював захід відеоряд «Жити – Вітчизні служити».
      До Дня Збройних сил України в бібліотеці організована книжкова виставка «Сини української землі», на якій представлені книги та періодичні видання, що знайомлять дітей з історією українського війська з давніх часів до сьогодення.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов