Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


04.12.2013

У світ фантазії зробимо крок

      Багато батьків розмірковують над тим, корисно чи шкідливо для малюка – фантазувати. Деякі намагаються з раннього віку виховувати дітей реалістами, тому що це начебто необхідно у реаліях нашого повсякденного життя. Насправді ж діти повинні фантазувати. І безперечно, в цьому допомагає їм книга.
      Саме в світ книжкових фантазій помандрували члени клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я» Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на своєму черговому засіданні. Кожна родина презентувала свою улюблену книгу, яка відкрила для них нові, невідомі краї, цікавих героїв. Брати Діма та Олексій разом з героями фантастичної повісті Лесі Вороніної «Таємниця Пурпурової планети» за допомогою вогняної кульки «потрапили» на цю дивну планету й врятували космічного мандрівника Люма. А Настя Карпенко зі своїм другом Домовичком з книги Марини Павленко «Домовичок повертається» «подорожувала» до закартиння, знайомилася з чарівними істотами та пізнавала нові світи. Найбільше всіх здивувала Катя Ворошило, дівчинка, яка ще не ходить до школи, але чудово вміє фантазувати. Разом з бабусею Катя переробила всім відому казочку «Курочка Ряба» та дуже цікаво, весело, зворушливо представила свій твір всім членам клубу. Сестрички Даринка та Маринка були справжніми акторками, адже вони не розповідали про пригоди своїх улюблених фантазерів з творів Миколи Носова, а представляли їх в ролях.
      Захід пройшов дуже цікаво і весело. І батьки, і діти зрозуміли, що немає в світі нічого кращого й захоплюючого, аніж складати й читати фантастичні, казкові книжки, тому що книга – це безмежний світ пригод, чудес і знань.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов