Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2013

Всесвітній день дитини

      20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя. Всесвітній день дитини також відзначається в день, коли ООН прийняла Декларацію прав дитини (1959 рік) і в день, коли підписана міжнародна конвенція про права дитини (1989 рік).
      Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме у цей час дитина потребує найбільшої уваги і захисту. Тому фахівці обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського знайомлять своїх юних користувачів з їх правами, починаючи з дитячого садочка.
      Так, для вихованців дитячого навчального закладу № 4 «Зірочка» 20 листопада було проведено правознавчу годину «Право в нашому житті». В ігровій формі за допомогою правової АБЕТКИ, виданої бібліотекою, фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку розповіли дітям про їхні основні права на ім`я, життя, родину, навчання, любов і піклування, відпочинок, повноцінне харчування тощо.

      Прослухавши огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Порушення прав у казках», діти дізналися, які права казкових героїв порушуються, а потім залюбки відповідали на запитання вікторини «Правопорушення серед казкових героїв». За допомогою віршованих рядків малеча познайомилася з такими важливими для них поняттями, як «декларація», «конвенція», «закон».
      Всесвітньому дню дитини була присвячена також інформаційна година «20 листопада – Всесвітній день дитини», учасниками якої стали учні 5-Бкласу ЗОШ №12. Доповнювали заходи огляди документів біля книжкових виставок «Порушення прав у казках» та «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов