Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2013

Видатні майстри української драматургії

      В кінці листопада 2013 року виповнюється 175 років від дня народження українського прозаїка, перекладача Івана Нечуя-Левицького і 235 років від дня народження українського драматурга Григорія Федоровича Квітки-Основ’яненка.
      Цим двом видатним корифеям української літератури і був присвячений літературно-художній вернісаж «Видатні майстри української драматургії», який підготували і провели для учнів 10-х класів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей в рамках цільової міні-програми «Акорди творчого єднання» фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського.
      Протягом заходу діти познайомилися з життям і творчістю письменників та їх вкладом у розвиток і становлення української літератури, дізналися про цікаві й маловідомі факти з їхнього життя, які виходять за межі підручників, про класичні шедеври прозаїків на сцені та в кіно, перевірили свої знання творів видатних драматургів під час проведення літературної вікторини «Крізь книгу до джерел духовності».
      Захід супроводжувався відеорядом та оглядом літератури про життя і творчість Івана Нечуя-Левицького і Григорія Федоровича Квітки-Основ’яненка.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов