Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.10.2013

Дитяча бібліотека сьогодні: нові можливості, нова якість обслуговування


      Під такою назвою 23 жовтня на базі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на виконання плану роботи управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації на 2013 рік відбулося обласне програмно-цільове навчання, метою якого було підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи.
      У роботі навчання взяли участь заступники директорів централізованих бібліотечних систем, методисти по роботі з дітьми, завідувачі дитячих відділів та відділів обслуговування користувачів-дітей міських та районних бібліотек з усіх регіонів Сумщини.
      З привітальним словом до учасників професійного зібрання звернулась заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації Ніконова Любов Олексіївна, яка побажала всім присутнім плідної праці, нових знань та гарних вражень. Крім цього, Любов Олексіївна вручила грамоти і подяки від управління культури і туризму, національностей та релігій кращим дитячим бібліотекам, які взяли активну участь у Спільному (віртуальному) проекті «Книги будують мости» та обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше». Продовжила церемонію нагородження грамотами і подарунками від бібліотеки заступник директора бібліотеки Школа Віра Михайлівна.
      Протягом дня його учасники мали змогу познайомитися з досвідом роботи дитячих бібліотек Сумщини в рамках проведення Року дитячої творчості, участю бібліотек для дітей у роботі ІІІ-го Ярмарку бібліотечних інновацій у м. Києві та І-ому міжрегіональному ярмарку «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє» у м. Суми, оглядом роботи творчої зустрічі бібліотекарів України в Криму. Також розглядалися питання інноваційної діяльності бібліотек по залученню користувачів-дітей до бібліотеки та читання, створення власних електронних продуктів, пріоритетних напрямків роботи дитячих бібліотек на 2014 рік, становлення правової компетенції підростаючого покоління та обслуговування користувачів-дітей з обмеженнями життєдіяльності.
      У роботі обласного програмно-цільового навчання також взяв участь юрист управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації О. О. Клочко, який дав вичерпні відповіді на питання працівників, що стосуються правого забезпечення діяльності бібліотечних закладів.
      Закінчилось професійне зібрання годиною ділової розмови «У зоні спільного інтересу», під час якої учасники навчання висловили свої думки щодо шляхів вирішення проблем у діяльності Пунктів вільного доступу до Інтернету, надання додаткових послуг для користувачів-дітей на платній основі, поділилися власним досвідом з написання проектів і створення власних інформаційних продуктів, побажали своїм колегам реалізації нових проектів, впровадження креативних задумів у практику роботи та плідної праці.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов