Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.10.2013

Смішні уроки доброти

      20 жовтня 2013 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я», присвячене 90-річчю від дня народження Грицька Бойка. Присутні стали учасниками літературної мозаїки «Смішні уроки доброти».
      Можна сміливо сказати, що Грицько Бойко – улюблений поет української малечі. Діти не тільки знають його вірші, а й залюбки декламують їх. Веселі й жартівливі, повчальні й іронічні вірші класика української літератури навчали не одне покоління дошкільнят і школярів. Навчають і нині. З великим задоволенням навіть найменші члени клубу декламували вірші-смішинки, змагалися в швидкості читання скоромовок і разом з батьками відгадували загадки.
      На захід було запрошено актрису театру юного глядача Інну Вікторівну Олексенко, яка показала справжній майстер-клас по читанню віршів. Родзинкою літературної мозаїки стала зіграна членами клубу разом з Інною Вікторівною майже справжня вистава за казкою Григорія Бойка «Як Хвостун хвоста позбувся».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов