Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.10.2013

Для скайп-зустрічі в бібліотеці зі своєю улюбленою письменницею
сумські школярі підготували інсценізований сюрприз

      3 жовтня 2013 року в календарі обласної дитячої бібліотекиім. М.Островського відзначився як день зустрічі читачів бібліотеки, учнів 4-Б класу ЗОШ №12 (класний керівник Ткаченко Н.Д.), з Мариною Павленко, відомою сучасною дитячою письменницею, книгами якої захоплюються діти та дорослі в різних куточках України. Завдяки новітнім інформаційним технологіям письменниця вийшла на скайп-зв'язок з юними користувачами. Дискусія відбулася в затишному бібліотечному Пункті вільного доступу до Інтернету.

      Як відомо, Марина Павленко є авторкою книг «Миколчині історії», «Домовичок з палітрою», «Домовичок повертається», «Півтора бажання»; переможницею і лауреатом низки літературних конкурсів: «Гранослов», «Привітання життя», «Смолоскип», «Коронація слова», конкурсу Української бібліотеки у Філадельфії, конкурсу на кращу поему, присвячену річниці незалежності України та інших.
      Читачі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського великі шанувальники творчості письменниці, адже всі свої твори (за словами Марини Павленко) вона пише, як для себе, тому з нетерпінням чекали на зустріч з нею, з задоволенням знову і знову перечитували її книги, готували малюнки улюблених героїв та запитання. Дітей цікавило чи вірить письменниця у казки, ким вона мріяла стати, якою була у дитинстві – слухняною чи бешкетницею, чи є вдома домашні тварини, який улюблений колір та страва. Найбільше потішила дітлахів розповідь пані Марини про кумедний випадок з її шкільного життя, а саме – коли вона, учениця першого класу, не знала як подарувати вчительці букет квітів на перше вересня, бо боялася гусені, яка на ньому сиділа.
      Це вже друга зустріч письменниці з читачами бібліотеки. А перша відбулася у грудні 2010 року, коли пані Марина презентувала свої нові книги із серії «Життя видатних дітей», що стали переможцями Всеукраїнського конкурсу на найкращий дитячий твір «Золотий лелека».
      Несподіванкою для письменниці була участь у заході героїв її твору «Миколчині історії», а саме Миколки (у виконанні учня класу) та його вірного друга – собаки Найди (виконавець пес Олівер). А ще маленькі артисти, вихованці театрального гуртка під керівництвом Наталії Миколаївни Омельченко, що діє при ЗОШ №12, підготували для пані Марини уривок з цього ж твору. А яку саме історію інсценізували діти – це і потрібно було відгадати письменниці.
      До уваги всіх користувачів бібліотеки була організована книжкова виставка «Книжковий кошик від Марини Павленко».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов