Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.09.2013

Її величність – Бібліотека

      30 вересня згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року вже 15-й раз поспіль відзначається чудове, неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
      Відзначення цього свята в Україні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
      Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.
      З нагоди свята в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського був проведений День відкритих дверей «Її величність – Бібліотека».
      Усіх присутніх: працівників бібліотеки, ветеранів бібліотечної праці, читачів привітали зі святом начальник управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації О.П. Мельник та директор Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського Л. М. Тогобіцька.
      Кращі працівники бібліотеки та її читачі – переможці Спільного (віртуального) проекту «Книги будують мости», обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Дитячі історії про найголовніше» (конкурс на книгу-саморобку), міських конкурсів дитячої творчості «Рідній Сумщині – творчість дитини» та «Книжкове літо – 2013» були нагороджені грамотами, подяками та подарунками від управління культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського.
      Чудові привітання отримали присутні від читачів бібліотеки – вихованців навчально-виховного комплексу «Просперітас», учнів 6-Б класу ЗОШ №4, від активного учасника майже всіх бібліотечних заходів, неодноразового переможця щорічного конкурсу «Найкращий читач року», фіналіста обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013», учня 8-Б класу гімназії № 1 Олександра Мамая та творчої і талановитої дівчини Олени Бабко.
      Головними ж дійовими особами в цей день в обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського були юні користувачі бібліотеки, для яких вона кожного дня вже понад 90 років поспіль гостинно відчиняє свої двері.
      У рамках Дня відкритих дверей для читачів бібліотеки були організовані цікаві та змістовні пізнавально-розважальні заходи. Так, учні 4-А класу ЗОШ №12 стали активними учасниками літературно-розважального ранку «В світі книг та цікавих фантазій», в рамках якого були проведені: вікторина на краще знання знання української та світової літератури для дітей «Книга – твій друг», конкурс прислів`їв та приказок про книгу, підведені підсумки конкурсу дитячої творчості серед учнв класу «Моя улюблена бібліотека». Автори кращих літературних та художніх творів, присвячені бібліотеці і бібліотекарям, були відзначені подарунками. Учасники заходу розповідали про місце бібліотеки в їхньому житті, своїх улюблених літературних героїв, читали вірші про книгу, вітали бібліотекарів зі святом власними поетичними творами.
      Для учнів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей був проведений святковий екскурс «Свято хранителів мудрості», користувачів молодшого шкільного віку – хвилинка-інформинка «Жили-були книжки».
      З великою зацікавленістю дітлахи подорожували виставками: «Увага! Нові книги», «Незвичайна книга – від малої до великої», «Знайомих книг улюблені герої», «Книги від «Старого Лева», «Скарбниця знань», «Незаслужено забуті книги», «Вічне джерело натхнення».
      Кожен бажаючий мав змогу залишити свої привітання та побажання бібліотеці на стенді «Привітай свою бібліотеку».
      Протягом Дня в бібліотеці проводились акції безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання» та «Пробачення боржників».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов