Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Цікавинки з бібліотек Сумщини


15.02.2016

Афганістан: біль і пам'ять

      Війна – це не лише біль тих, хто воював, але й трагедія тисяч і тисяч людей. Обов’язок кожного – пам’ятати і шанувати полеглих і піклуватися про живих.
      12 лютого в Ямпільській центральній дитячій бібліотеці був проведений захід, присвячений 27-й річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Під час історичного хронографу «Війна пройшла по їхніх долях», який спільнопідготували і провели працівники районної та дитячої бібліотек, учні 9 класу ЗОШ№ 1 мали змогу зустрітися з воїнами-інтернаціоналістами – Крекотнем Олександром Володимировичем, Скорозвоном Олександром Івановичем та головою районної спілки воїнів – афганців Бордаченко Сергієм Олексійовичем. Бібліотекарі ж підготували коротку історичну довідку про події тієї страшної війни та виведення військ з території Афганістану.
      Учасники заходу отримали змістовні відповіді гостей на запитання щодо збройних конфліктів в яких приймали участь воїни, з цікавістю переглянули світлини та газетні матеріали, які принесли гості, з зацікавленістю також оглянули виставку-панораму військово-історичної реконструкції подій «Афганістан: 1979-1989», на якій були представлені експонати, надані колишніми воїнами-афганцями Крекотнем О.В., Кравченко М.І.,Гришаковим С.Ф.,Бордаченко С.О.
      На знак пам’яті та шани, тих хто не повернувся з палаючої афганської війни, біля виставки учасники заходу запалили свічки.


Стільки років щасливої тиші,
Та вривається голос в ефір,
Що благає. Нагадує. Кличе:
Захистіть, збережіть, люди мир!
Кожен день, кожен час пам'ятайте?!
Скільки жертв нам війна принесла.
Все, що можна, для миру віддайте,
Збережіть для нащадків життя!!!
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов