Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Цікавинки з бібліотек Сумщини


07.04.2015

Читай - формат не має значення

      Наприкiнцi березня Ямпільська центральна районна бібліотека долучилася до участі в інноваційному проекті Молодіжної секції Української бібліотечної ассоціації «Display – кросинг». У проекті приймають участь 26 книгозбірень з різних областей України, з Сумської області тільки дві – Ямпільська центральна районна та центральна дитяча бібліотеки.
      Ямпільська центральна дитяча бібліотека прийняла естафету участі в проекті МС УБА "Display - кросинг" вiд Ямпільської центральної районної бібліотеки та розробила власну концепцію промо-виставки "Читай - формат не має значення"
      Виставку розміщено в читальній залі - найбільшому приміщенні бібліотеки
      Бібліотекарі відтворили в розділах сходинки історії розвитку різних форматів читання.
      Перший розділ «Давні формати» представлений власноруч виробленими зразками: глиняною табличкою, берестяною грамотою, вузликовим письмом, світком папірусу, церою. Працювали над цими стародавніми предметами бібліотекарі спільно з найбільш активними користувачами.
      При створенні другого розділу «Вічна класика» вони задіяли, як традиційні книги різних форматів з фонду бібліотеки, так і раритетні речі з власних колекцій: діапроектор, програвач, музичні платівки з дитячими казками, діафільми та відеокасети з записами літературних творів для дітей. Привертає увагу айс-стопер у вигляді книжкових сходинок з дитиною, яка виходить з книги.
      Остання, найвища сходинка знайомить з третім розділом «Трендові Look-u». Особливістю його оформлення є використання айс-стоперів іграшок, які презентують нові формати: ноутбук, електронну книгу, навушники та традиційні паперові формати читання.
      Для реклами промо-виставки ми оприлюднили рекламні запрошення на бібліотечному інформаційному стенді , на сторінці бібліотеки «В контакте». Також роздрукували та роздали флаєри з рекламою проекту серед учнів шкіл селища.
      Учасниками відкриття промо-виставки стали користувачі бібліотеки, серед яких було проведено експрес-опитування щодо форматів читання. Перевагу отримала традиційна друкована книга.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов