Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Цікавинки з бібліотек Сумщини


07.06.2014

Літо з бібліотекою

      У Ямпільській районній дитячій бібліотеці стартувала програма літніх читань «Літо в Країні Читалія», яка сприятиме проведенню змістовного дозвілля читачів у бібліотеці, активному залученню їх до читання, популяризації книги.
      Програма передбачає проведення цікавих різноманітних заходів, багато з яких будуть супроводжуватися мультимедійними презентаціями, іграми, мультфільмами, можливістю погратися та поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет.
      А ще бібліотека оголосила з 1 червня початок конкурсу на кращого користувача літа «Ромашкова галявина книжкового літа». Конкурс продовжуватиметься до 25 серпня, а переможця у вересні очікуватиме приз і звання «Найкращий читач літа-2014!».
      Літня подорож книжковою країною в дитячій бібліотеці розпочалася 29 травня літературно-музичним святом «Давайте читати разом!». Працівники Ямпільської центральної дитячої та Ямпільської центральної районної бібліотек запросили дітей та їх батьків взяти участь у читаннях просто неба, переглянути стенд «Літо в бібліотеці» з найцікавішими книжками, стати учасниками акції – презентації бібліотечного буккросингу «Перетворимо вісь світ у бібліотеку». Презентували дитячий буккросинг та проводили конкурсну програму працівники бібліотек в образі героїв книги Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон , що живе на даху».
      Фрекен Бок, Карлсон та Малюк провели з дітьми пізнавальну вікторину «Відгадай, з якої казки річ ?», конкурс-відгадування казки по прочитаному уривку, конкурс загадок про літо, квіти, тварин, птахів тощо. Всі діти намагалися дати вірну відповідь і отримати солодку нагороду. Для батьків юних читачів була підготовлена закладка-рекомендація з порадами, як допомогти дитині краще читати. Свято показало всім учасникам, що бібліотека не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов