Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Цікавинки з бібліотек Сумщини


05.06.2014

Подаруймо дитинству сонце!

      Прекрасне свято радості і надії – Міжнародний день захисту дітей традиційно відзначила Ямпільська центральна дитяча бібліотека спільно з Ямпільським районним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
      2 червня безпосередньо за місцем реабілітації дітей працівниками бібліотеки був проведений святковій захід – дитяче свято «Подаруймо дитинству сонце!», що розпочалося з дитячого конкурсу малюнка на асфальті «Країна дитинства», який довів – кожна дитина має талант та вміння втілювати власні мрії в творчості.
      Продовжилося свято в приміщенні Центру, де лунали веселі жартівливі пісні, вірші, танці. Сподобалися дітям та батькам виступи маленьких артистів Ямпільського центру дитячої та юнацької творчості, за що вони віддячували виконавців щедрими оплесками.
      З величезним задоволенням та захопленням діти разом з батьками взяли участь у конкурсах, підготовлених працівниками дитячої бібліотеки: «Збираємо полунички», «Весела естафета», «Хто швидше збере дитину на літній відпочинок». Особливо сподобався дітям конкурс мильних бульбашок та безпрограшна лотерея .
      Всі учасники конкурсів отримали маленькі подарунки, але на цьому свято не закінчувалося. На вихованців Центру чекали ще солодощі та морозиво.
      Тож нехай наші діти ростуть щасливими під мирним небом, а земля повниться веселим дитячим сміхом.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов