Шапка
40000 м. Суми вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu3
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


25.03.2015

Галактика читайликів

      У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, що проходив в бібліотеці з 16 по 22 березня 2015 року під гаслом «Вклонімось книзі, мудрості віків», відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я». Членам клубу було запропоновано стати учасниками захоплюючого book-шоу «Галактика читайликів», адже всі вони і діти, і дорослі є справжніми поціновувачами книги, яка розкриває усі скарби знань, допомагає пізнати та зрозуміти навколишній світ і самих себе.
      Під час «галактичної» подорожі члени клубу здійснили декілька зупинок та стали учасниками цікавих заходів.
      Перша станція – «Впізнай казку», на якій дітям за ілюстраціями до відомих казок треба було згадати назву казки, її автора та головних героїв.
      Наступною була станція «Лото-забава», яка проходила у вигляді безпрограшної лотереї – картки з прихованими словами. Кожен гравець в лотерею отримав солодкий приз.
      Далі на членів клубу чекав book-ланч «Меню для книгоїда» – можливість пригадати літературні твори, в яких зустрічається різноманітна їжа.
      На станції «Ерудит» дітям були запропоновані наступні завдання: літературна гра-ланцюжок «На гостину до дідуся Чукоші», загадковий конкурс «Хто книжки читає – той відгадає» та бліц-турнір «Юні знавці».
      З великим задоволенням діти представляли підготовлене домашнє завдання, декламували вірші про бібліотеку, книгу і читання. За гарно підготовлене домашнє завдання дітвора отримала невеличкі подарунки.
      Неабиякий інтерес викликала в учасників засідання книжкова виставка «Новинки», на якій були представлені книги англійською мовою, незвичайні за формою та оформленням.
      Поки юні члени клубу знайомилися з книгами, їхні батьки залюбки відповідали на запитання інтелектуальної вікторини для дорослих. Переможниця вікторини отримала в подарунок книгу.
      На завершення заходу члени клубу із задоволенням переглянули лялькову виставу «Пригоди поросятка», підготовлену працівниками відділу естетичного виховання.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Благодійні акції
Анализ веб сайтов