Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu3
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.02.2014

«О слово рідне, хто без тебе я?»

Запашна, співуча, гнучка, милозвучна,
сповнена музики й квіткових пахощів…

О. Гончар     Мова дається одвіку й довіку, це – спадкоємність не лише в межах роду, а й народу. Рідну мову слід оберігати як своє майбутнє, пам’ятаючи про першозначення її, як безсмертя духу, її рятівну, очищаючу, цілющу, відроджуючу властивість.
      До Міжнародного дня рідної мови в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського організовані книжкові виставки та тематичні полички: «Бринить, співає наша мова», «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова», «Стежками рідної мови», на яких представлені документи про найчудовіший засіб спілкування людей – рідну мову, про зв'язок історії мови з історією народу, про велику й давню дружбу, що існує між мовами різних народів світу.
      Напередодні свята з користувачами бібліотеки, учнями 5-Б класу ЗОШ №12, був проведений мовний брейн-ринг «Мова – це Всесвіт увесь для дитини, стільки в ній радості, щастя й краси», під час якого діти розширили свої знання про одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники – мову, яка є душею нації, її генетичним кодом, у глибинах якої народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.
      З користувачами відділу обслуговування молодшого віку, вихованцями дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка», 21 лютого був проведений мовний вернісаж «Рідна мова – дивна дивина». У рамках заходу малюки взяли участь у конкурсах: літературному «Казкова скринька» та народних загадок «Народна загадка – до мудрості кладка», грі «Поясни та закінчи прислів’я» та переглянули літературу, представлену на тематичній поличці «Весь Всесвіт у мові розмістився».
      Якими побачить українців світ – залежить від самих українців. Ми хочемо бути багатомовними та багато знаючими. А для цього повинні любити і знати рідну мову.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Благодійні акції
Анализ веб сайтов