Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu3
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2013

Всесвітній день дитини

      20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя. Всесвітній день дитини також відзначається в день, коли ООН прийняла Декларацію прав дитини (1959 рік) і в день, коли підписана міжнародна конвенція про права дитини (1989 рік).
      Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме у цей час дитина потребує найбільшої уваги і захисту. Тому фахівці обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського знайомлять своїх юних користувачів з їх правами, починаючи з дитячого садочка.
      Так, для вихованців дитячого навчального закладу № 4 «Зірочка» 20 листопада було проведено правознавчу годину «Право в нашому житті». В ігровій формі за допомогою правової АБЕТКИ, виданої бібліотекою, фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку розповіли дітям про їхні основні права на ім`я, життя, родину, навчання, любов і піклування, відпочинок, повноцінне харчування тощо.

      Прослухавши огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Порушення прав у казках», діти дізналися, які права казкових героїв порушуються, а потім залюбки відповідали на запитання вікторини «Правопорушення серед казкових героїв». За допомогою віршованих рядків малеча познайомилася з такими важливими для них поняттями, як «декларація», «конвенція», «закон».
      Всесвітньому дню дитини була присвячена також інформаційна година «20 листопада – Всесвітній день дитини», учасниками якої стали учні 5-Бкласу ЗОШ №12. Доповнювали заходи огляди документів біля книжкових виставок «Порушення прав у казках» та «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

2017 - Рік Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Україна та українці

Благодійні акції
Анализ веб сайтов